Kaymakam Çağlar Partal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ile beraber Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şambayat Merkez Ortaokulunu ziyaret etti.

İncelemelerde bulunmak üzere Şambayat Beldesi'ne giden Kaymakam Partal, Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şambayat Merkez Ortaokulunda öğrencilerle de bir araya geldi. Sınıflarda öğrencileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel eşlik ederken Şube Müdürü Ali Koca da bulundu. Okul yöneticileri ile biraraya gelerek okullarda sürdürülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Kaymakam Partal, öğrenci ve öğretmenlerden gelen talepleri de not etti. Ziyaret sonunda öğrencilere sağlık, afiyet ve başarı dileyerek; öğretmenlere ve okul yöneticilerine de teşekkür etti.

Besni’de Down Sendromlu Çocuklarla Etkinlik Düzenlendi Besni’de Down Sendromlu Çocuklarla Etkinlik Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel daha sonra öğretmen ve idarecilerle bir araya gelerek, eğitim öğretim faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesi adına toplantı yaptı. Öğrencilerin fayda sağlayacağı her türlü faaliyet ve etkinlikte gerekli desteğin ve rehberliğin sağlanacağını belirtti.