A.C. Yamazaki İlkokulu Eğitimcilerinden Konteyner Ziyareti A.C. Yamazaki İlkokulu Eğitimcilerinden Konteyner Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman’da Yükseköğretim Kurumu Sınavında (YKS) dereceye giren öğrencilerle bir araya gelerek öğrencileri tebrik etti.

18 Haziran da binlerce öğrencinin büyük bir heyecanla girmiş olduğu üniversiteye geçiş sınavlarının açıklanmasının ardından, Adıyaman’da sınavlarda üstün başarı gösteren öğrenciler ile Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç bir araya geldi.

Öğrencilerle bir araya gelen ve eğitimde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “6 Şubat tarihinde yaşadığımız felaketin ardından ilimizde sınava girecek öğrencilerin mağduriyetlerini gidermek için her zaman onların yanında olarak kütüphane, birebir eğitimler, tekrarlar ve deneme sınavları gibi hizmetlerle desteklerimizi esirgemedik. Sınavların açıklanmasının ardından ilimizde dereceye giren öğrencilerimiz bizlere büyük mutluluk ve gurur yaşattı; öğrencilerimizi, kıymetli ailelerini ve eğitimcilerimizi gönülden tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Üniversite sınavında dereceye giren öğrenciler ise mutluluklarını ve heyecanlarını dile getirerek desteklerini esirgemeyen Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.