Gazetemizin Köşe yazarı Ali Bozkuş, Kendisine ait Deprem Bölgesinde çekmiş olduğu fotoğraflarını İstanbul, Ataköy Yunus EMRE Kültür ve Sergi Salonu Merkezinde Sergiledi.

Eski Besni Ören yerindeki tarihi yapılar depreme dayanamadı Eski Besni Ören yerindeki tarihi yapılar depreme dayanamadı

Bakırköy Emekli Subaylar Derneği'nin, Cumhuriyetimizin 100.Kuruluş Yılı Etkinlikleri için :Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy Kent Konseyinin Himayesinde düzenlemiş olduğu Karma Sergide; Yazarımız Ali Bozkuş da  toplumda  farkındalık yaratmak için Deprem Bölgesinde çekmiş olduğu fotoğraflarını sergiledi.

Büyük bir kalabalık grubun katılımı ile açılan  Sergiye İstanbul"lu Sanata ilgi duyan vatandaşlarımızla birlikte, Besni Eğitim Vakfı Başkanı Andan Özbay Sabak, Başkan Yardımcısı. Şaban Çağıran, Hasan Emre, Sait, Ali ve Osman Dursun Kardeşler, Mehmet Pekmezci, Kazım Erdoğan, Abdullah Kumral ile birlikte Besnililer Dayanışma Derneği üyeleri katıldı. Sanatsever Halk, Besnili hemşehrilerimize ve Yazarımız Ali Bozkuş’a  geçmiş olsun dileklerini iletip, Besni GÜNCEL GAZETESİ logolu Sergilenen fotoğrafları ilgi ile gezip bilgi aldılar. Birçok el sanatı eserlerin yer aldığı