64829aed-3b7f-4b13-97f8-e925d32aa2d9Her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunları birinci ağızdan dinlemeye özen gösteren Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol, Gölbaşı Caddesi ve Atatürk Caddesi esnafını ziyaret ederek ihtiyaç, talep ve önerilerini dinledi.

Esnaf ziyaretinde Vali Varol’a İl Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren eşlik etti.

Vatandaş ve esnafların sorun, talep ve önerilerini dinlemek üzere esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sık aralıklarla tekrarlayan Vali Dr. Osman Varol, Gölbaşı ve Atatürk Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları tek tek gezerek sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi. Bir çay ocağında vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet etti.

Şehrin ticari hayatını o eski hareketli günlerine kavuşturmak için esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerinin kendileri için önem arz ettiğini dile getiren Vali Varol, “Sık sık gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle esnafımızın ve vatandaşlarımızın arasına girerek onların sıkıntılarını ihtiyaç ve taleplerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Çünkü esnafımızı ekonominin önemli lokomotifi olarak görüyoruz. İlimiz ekonomisine önemli katkıları olan esnafımıza bereketli ve hayırlı kazançlar diliyorum ”dedi.

Depremden etkilenen çiftçilere hayvan ve sıvat desteği Depremden etkilenen çiftçilere hayvan ve sıvat desteği

Vali Varol’un ziyaretinden duydukları memnuniyetleri dile getiren esnaflar, kendilerini işyerlerinde ziyaret ederek sorun ve talepleri bire bir dinlenmesinden dolayı teşekkürlerini sundular.9cee6af3-f68c-4891-bd39-4fe89c4376b5

haber merkezi

#adıyaman haberleri

#adıyaman haber