TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MADALYALARI TOPLADIK 🥉🥉3Mardin’de 06 – 13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Türkiye Kick Boks Şampiyonasına katılan sporcularımızdan Büyük Erkekler 69 Kğ Light Contact braşında Seyda Emirhan Doğunç Türkiye 3. sü olurken, Yıldız Bayanlarda 37 Kğ Kick Liğht braşında Altın Arı Türkiye 3. sü olmuştur.

Adıyaman Yeni Bir Spor Branşı İle Tanışıyor Adıyaman Yeni Bir Spor Branşı İle Tanışıyor

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MADALYALARI TOPLADIK 🥉🥉2

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ile Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliğinin (WAKO) desteğiyle Yeni Artuklu Spor Salonu’nda Şampiyonaya 70 ilden yaklaşık 6 bin sporcu sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Şampiyonaya Adıyaman’dan 2 antrenör ve 8 sporcu katılım sağladı.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MADALYALARI TOPLADIK 🥉🥉1

İl Müdürü Fikret Keleş, “Hiç bir başarı tesadüf değildir. Bu başarıların arkasında inanç, azim ve disiplinli bir çalışma olduğu sürece başarılar gelmeye devam edecektir. İlimizi başarıyla temsil eden sporcularımızın hepsi ile gurur duyuyoruz. Sizleri yetiştiren antrenörlerimizin gayretleri ve emekleri sayenizde madalya ile taçlanıyor. Sizlerle gurur duyuyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.