Grup Lideri Besnispor Play-Offlar'da Grup Lideri Besnispor Play-Offlar'da

14Ffc78D 9F88 4E8B Bae5 32387Fd2816B

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Sami Çam ve Emrah Coşkun'un katılımıyla Adıyaman Şubemiz 1. Olağan Genel Kurulunu tarihinde gerçekleştirdiklerini anımsatan Seçilmiş, "Adıyaman Türk Büro-sen İl Temsilciliği olarak göreve geldiğimiz kısa süre içerisinde üye sayımızı yaklaşık 5 katına çıkararak İlimizde Şube Kurulmasını sağlıyoruz. Bu meşakatli yolda bizleri yalnız bırakmayan, her daim yanımızda olan  Genel Başkanımız Sayın Türkeş Güney Bey'e, Genel Başkan Yardımcılarimiza, yönetim Kurulundaki arkadaşlarimiza, ilçe, işyeri temsilci arkadaşlarımıza ve her türlü baskıya boyun eğmeyen Dik Duruşlu üyelerimize şahsim ve Yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum.     
Türk Büro-sen Şubesi olarak Alın teri ve emeğin kıymetini herşeyin üstünde tutan, hiçbir baskıya boyun eğmeyen, aldığımız devlet terbiyesiyle baskı yapmadan, kimsenin hakkına girmeden, kimseye yalan vaatlerde bulunmadan, Kurum amirlerinin baskısıyla değil gönüllere girerek ahlaklı bir anlayışla sendikal faaliyetlerimizi yürütüyoruz.
"ETKİSİZ SENDİKAYA DUR DİYECEĞİZ"
Seçilmiş, "Artık memurlarımızın 6 Dönemdir Toplu sözleşme masasında memuru yüz üstü bırakan, fiyaskolara imza atan ve bunu da büyük bir başarıymış gibi lanse eden sözde yetkili ancak etkisiz sendikaya bir dur deme vakti gelmiştir. Artık İşi ehline yani Türkiye Kamu-sene ve onun alt kolu olan Türk Büro-sene verme vakti gelmiştir.
Tüm memurlarımızın özlük haklarını iyileştirene kadar canla başla çalışmaya, sorunlara reçete yazmaya değil derman olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Türk Büro-Sen Adıyaman Şubemizin  İlimize, Camiamıza  ve tüm kamu çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ediyorum" Dedi.