Milletvekili Şan; Başta ilçe başkanı olmak üzere teşkilatın kadın kolları, gençlik kolları, il genel meclis üyelerine, belediye meclis üyelerine ve tüm aday adaylarına  teşekkür ederek başladığı konuşmasına şöyle devam etti.

"Bugün burada, tarih yazacağımız, geleceğimizi şekillendireceğimiz, Belediye başkan adayımız MEHMET CAN HALLAÇ ın lansman toplantısında bir aradayız. Bu lansman toplantısı, Kahta için bir dönüm noktası, bir umut ışığıdır! LANSMAN toplantımız hayırlara vesile olsun

Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu yüksek hedefler ve vizyon doğrultusunda, Ak Parti olarak Türkiye genelinde şehirlerimizi dönüştürdük, geliştirdik, kalkındırdık. Bugün burada, Kahta'mız için de aynı kararlılıkla, aynı heyecanla yeni bir başlangıç yapıyoruz.

Kahta ’lı hemşerilerimizi de  AK belediyecilik ile tanıştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Biliyoruz ki kaybedecek beş yılımız daha  yok. Bunun için burada bulunan tüm kardeşlerimden şöyle bir ricam var; Çevrenizdeki herkese AK Belediye Hizmetlerini anlatın , kaybedecek bir beş yılımızın daha olmadığını anlatın.  Anlatın ki yarın çocuklarımız “Bize nasıl bir şehir bıraktınız?” diye hesap sorduğunda,,, başımız öne eğilmeden ,gururla ve heyecanla AK Belediyeciliğin hizmetlerini anlatabilelim!!!

Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ilçemize bizleri ziyarete geldi. Bu ziyaret daha önceden vermiş olduğu bir sözün tecellisi idi. Lakin şimdi sıra bizde ; Kahta Mitingi sırasında Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirme sırası bizde. Mehmet Can Hallaç ı bizlere teslim etti, Bizler de Hallaç ı Başkan Yapacağız !!!! "

Mevcut Belediye yönetiminin, özellikle deprem sonrası yaşanan nüfus artışı gibi önemli değişimler karşısında Kahta'mızın ihtiyaçlarına yeterince cevap veremediğini gözlemledik. Bu durum, değişimin kaçınılmaz bir gereklilik olduğunu bizlere açıkça göstermiştir. Ancak umutsuzluğa yer yok!!! Hallaç Başkan birazdan bizlere bu şehri tekrardan ayağa kaldıracak müthiş projelerinden bahsedecek, ben dahil henüz kimse ayrıntıları bilmiyor olmamıza rağmen duyduğumuz birkaç proje başlığı bizleri fazlasıyla heyecanlandırdı.

Artık Değişim zamanı geldi,  bu değişimi; işin içinden gelen, sorunları ve çözümleri bilen, enerjisi ve vizyonu ile Kahta'mızı daha iyi bir yarınlara taşıyacak Sayın Hallaç ile birlikte gerçekleştireceğiz İNŞALLAH.

KIYMETLİ KAHTALILAR

Mehmet Can Hallaç hoca mütevazi, çalışkan ve belediyecilik konusunda tecrübeli bir arkadaşımızdır. Adayımız, Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki yenilikçi ve insan odaklı hizmet anlayışını Kahta'mıza taşıyacaktır. İNŞALLAH Onun öncülüğünde, eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye kadar her alanda yenilikçi projeleri hayata geçireceğiz.

Değerli hemşehrilerim

Bu yolculukta en büyük gücümüz, sizlerin inancı ve desteğidir. Adayımız ve ekibimiz, gece gündüz demeden, sizler için çalışacak, sizlerle birlikte bu şehri yönetecek. Çünkü biz, birlikte başaracağız, birlikte yükseleceğiz!!!

Milletvekili Resul Kurt İliç Altın Madeninde Yaşanan Kazayı Araştırma Komisyonu Üyesi Oldu Milletvekili Resul Kurt İliç Altın Madeninde Yaşanan Kazayı Araştırma Komisyonu Üyesi Oldu

ÇOK KIYMETLİ YOL ARKADAŞLARIM

Gelin, hep birlikte, Cumhurbaşkanımızın gösterdiği yolda ilerleyelim; Kahta'mızı, Ak Parti belediyeciliğinin örnek şehri yapalım. Gelin, birlik ve beraberlik içinde, şehrimizin yarınlarını aydınlatalım, çocuklarımıza daha güzel bir KAHTA bırakalım. ALLAH’IN izniyle hep birlikte, Kahta'mız için muhteşem işler başaracağız!" dedi.

Haber: Güncel Haber Merkezi