Vali Osman Varol, 111. Dönem Kaymakam Adaylarını kabul etti. Vali Osman Varol, 111. Dönem Kaymakam Adaylarını kabul etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Hüseyin Özhan, mesajında, “Aziz milletimizin, devletimizin ve ülkemizin istikbal ve istiklaline göz dikenler, başta Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimizin mukaddes azim ve kararlılığı ile 15 Temmuz’da galebe çalınmıştır. Cumhur Reis’ini, Cumhur’un Reis’i, riyasetini terk etmemiştir. Milletin Reis’i, ne kendine emanet edileni bırakmış, ne de milletin iradesine sırtını dönüp onları yalnız bırakmamıştır.” dedi.
Özhan, “O uzun gecede, bir ve beraber olan vatan için destan yazan bu büyük millet, içeride ve dışarıda düşmanlık besleyen tüm odaklara en anlamlı cevabı vermiştir. Darbeci hainlere göğsünü siper eden, milli iradeye ve demokrasiye gönül vererek bu hayasız akını durduran tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Bugün de Türkiye Yüzyılı’nın kahraman neferleri olan, devletin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için mücadele eden her bir vatan evladı gelecek için kararlılıkla mücadelesine devam etmektedir. Milletimize, devletimize, şehitlerimizden bize emanet mukaddes vatan topraklarına ve demokrasimize beslediği hain emellerini 15 Temmuz gecesi açığa vuranlar, milletin kıyamı karşısında dün duramadılar, bugün ve yarın da duramayacaklardır. Buradan bir kez daha, 15 Temmuz’un 7.yıl dönümünde ülkesi için bütün zorluklara göğüs geren, darbe girişimi sırasında da tereddüt etmeden bu hainliğe karşı ülkesi adına dimdik ayakta duran Sayın Cumhurbaşkanımız ve milletimize şükranlarımı sunuyor, aziz şühedayı ve gazilerimizi minnetle yad ediyorum.” dedi.