AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve İ.Halil Fırat Besni’de vatandaşları ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlediler.

İlk olarak Besni Merinos Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden heyet esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. Burada açıklamada bulunan Aydın, Deprem sonrası ihtiyaçlarının karşılanması, hayatın normale dönmesi için seferberliğimiz devam ediyor. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması noktasında devlerimiz tüm imkanları seferber etmiş durumda. İnşallah en kısa zamanda sıkıntıların üstesinden geleceğiz, dedi.

AK Parti teşkilat temayülü gerçekleştirdi AK Parti teşkilat temayülü gerçekleştirdi

Besni Afet Koordinasyon Merkezi'ni de ziyaret ederek,  gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilçemizin öncelik arz eden hususlarını ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yapılması gerekenleri görüştük.  Akabinde ise çadırkentlerde ziyaret ettiğimiz hemşehrilerimizin istek ve ihtiyaçlarını kendilerinden dinleyerek, devletimizin bütün olanaklarıyla yanlarında olmaya devam edeceğini ifade ettik.” Dedi.