AK Parti Adıyaman Milletvekili Avukat Mustafa ALKAYIŞ, bir yandan Adıyaman’ımızın sorunlarının takibi ve çözümü üzerine çalışmalarına devam ederken diğer yandan yapımı süren kurum inşaatlarındaki son durumları yerinde görmek amacıyla çeşitli incelemelerde bulundu.
 
Devlet Su İşleri kurumunun faaliyetlerinin ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi Adıyaman’ımızda da hayati öneme sahip olduğunu; ilimize çeşitli hizmetlerin gelmesi, proje ve yatırımların daha da çoğalması için Devlet Su İşleri kurumumuza büyük ihtiyaç duyulduğunu söyleyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Avukat Mustafa ALKAYIŞ, yapımı devam eden DSİ 203. Şube Müdürlüğü Adıyaman İl Binası’nı, beraberindeki heyet ile ziyaret etti. Bu ziyarette Milletvekili ALKAYIŞ’a AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, Kadın Kolları Başkanı Avukat Saliha DİLER ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Başaran eşlik ettiler.

Whatsapp Image 2024 05 10 At 11.48.00
 
Çevre düzenlemesinin bitmesiyle birlikte DSİ 203. Şube Müdürlüğü Adıyaman Hizmet Binası’nın açılışının yakın bir zaman içerisinde gerçekleştirileceğini söyleyen Ak Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ, burada çeşitli incelemelerde bulundu.

Konteyner altında kalan yavru köpek itfaiye tarafından kurtarıldı Konteyner altında kalan yavru köpek itfaiye tarafından kurtarıldı

Whatsapp Image 2024 05 10 At 11.47.59 (1)

Kısa bir zaman içinde açılışı yapılacak olan DSİ İl Binası’nın Adıyaman’ımıza çok yakıştığını ve bu binanın ilimize yönelik ortaya konacak kurumsal yatırım ve hizmetlerin karargâhı olacağını belirten Milletvekili ALKAYIŞ, vermiş olduğu desteklerden ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Hükümetimize teşekkür etti. 210 gün gibi bir süre içinde ve 207.0000.000 TL ile yapımı tamamlanan DSİ Şube Müdürlüğü Hizmet Binası’nın şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ, Adıyaman’ın daha fazla kalkınması için ellerinden gelen bütün çabaları göstereceklerini söyledi.