Tübitak’tan  4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları Tübitak’tan 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları

Kırsal kesime yönelik hizmetlerini ihtiyaçlara yönelik ve vatandaşı önceleyen bir anlayışla yürüten Adıyaman İl Özel İdaresi, köylere yönelik hizmet kalitesini daha yükseltmek ve kent yaşamının standartlarını köylere de ulaştırmak için sosyal hayatın her alanında önemli çalışmalara imza atıyor.

Vali Dr. Osman Varol, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık ve birim müdürleri ile bir araya gelerek Özel İdarenin yaşadığımız deprem afeti sonrası kırsal alanda yürüttüğü çalışmalar ile hayata geçireceği yatırım ve projeleri hakkında bilgiler aldı.

Vali Dr. Varol açıklamasında; ‘’Kır-kent arasındaki farklılıkları en aza indiren, hizmet sunumunda kaliteyi esas alan bir anlayışla hizmetlerini sürdüren İl Özel İdaremize devletimiz tarafından sağlanacak kaynaklarla eğitim, turizm ve tarım alanındaki hizmetleri aynı gayret ve duyarlılıkla halkımıza en iyi şekilde ulaştırma anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz’’dedi.

Haber : Mustafa Peşket

#adıyaman son dakika 

#adıyaman haberleri