Kaymakam Partal, “Sugözü Vadisi Bölgenin Kamp Alanı Olacak”2Kaymakam Partal, “Sugözü Vadisi Bölgenin Kamp Alanı Olacak”3Kaymakam Partal, “Sugözü Vadisi Bölgenin Kamp Alanı Olacak”1Konu ile ilgili Besni Kaymakamı Çağlar Partal başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Sugözü’n de yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Derin bir vadi içerisinde akan bir suyun etrafında çok sayıda güzelliği bizlere sunuyor. Yine ulusal çapta üne sahip Oyratlı Biberi bu vadide yetişiyor.

Özellikle yaz aylarında da güzelliği ve serinliği çevre illerden de olmak üzere çok sayıda kişinin ziyaret ettiği mesire alanı halini alıyor .

A.C. Yamazaki İlkokulu Eğitimcilerinden Konteyner Ziyareti A.C. Yamazaki İlkokulu Eğitimcilerinden Konteyner Ziyareti

Sugözü vadisinin bölgenin kamp alanı haline gelmesini amaçlıyoruz . Bu sebeple alanda yapacağımız çalışmaları planlamak üzere bu toplantıyı gerçekleştirdik. Kaymakamlık ve Belediye imkanları ile alanı sürekli temiz ve güvenli tutmak birinci önceliğimiz. Sugözü’nün nezih bir şekilde doğaya da zarar vermeden sürdürülebilir halde kullanılmasını sağlamak için gerekli tedbirleri alacağız “ dedi