Kendi evimizde Ponto MK Gerger şampiyonluk mücadelesi için bir maç olacak. Takımımız iyi durumda, seyircimizin büyük desteği ile maçı kazanıp şampiyon olmak istiyoruz. İdarecilerimiz futbolcularımız ve Besnililerin emekleri ile bu noktaya geldiler. Seyircimiz evimizdeki tüm maçlarda üzerine düşeni yaptı. Takımımızın arkasında itici güç oldu.

Hedefimizi sezon başında bir üst lige yükseltmek olarak belirledik ve bu yönde çalışmalar yaptık. Şampiyonluk yanında önemli bir hedefimiz de gençlerimizi spora yönlendirmek sporun birleştirici gücü ile iç saha maçlarımızı her kesimin katılımı ile festival havasında geçirmesiydi.

Başkan Yalçın ”Ülkemizin geleceği istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanet edildi” Başkan Yalçın ”Ülkemizin geleceği istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanet edildi”

Son maçlarda tüm vatandaşlarımızı aileleri ile davet ediyoruz. Tüm Besni dostluk içerisinde rakiplerimize de hiçbir saygısızlık yapmadan takımımızı büyük bir coşkuyla destekleyeceğimizden eminiz. Besni kadim bir ilçe Besnililer kültürel düzeyleri ve hoşgörüleri ile her zaman öne çıkmış ve bu değerleri yaşam felsefesi haline getirmiş insanlardır. Pazar günü güzel havada seyircimizin küfürsüz, şiddetsiz bir şekilde

takımımıza büyük desteğiyle kazanarak şampiyon olmak istiyoruz” dedi.