Batman’da hazırlıklarını tamamlayan arıcılar organik bal üretimi için yaylalara çıkıyor Batman’da hazırlıklarını tamamlayan arıcılar organik bal üretimi için yaylalara çıkıyor

Gazetemiz Yazarı Ali Bozkuş’un sunuculuğunu yaptığı, İstanbul Dostlar TSM Korosunun Bakırköy’deki Konserinde;  Besni'mize yaptırdıkları ilkokul ile gönlümüzde taht kuran Japon Yamazaki Ailesi’nden Chizura Yamazaki ile Yazarımız Ali Bozkuş tanışıp, Besnili hemşerilerimiz Vakkas Kumral, Ali Dursun, Memet İlyas Bozkuş, Haber Muhabirimiz Seçkin Çoban ile birlikte, duydukları minnet ve şükranlarını iletme fırsatı buldular.

Konser sonrası buluşmada Besni üzerine sohbet yapılıp  Japon Yamazaki'ye : Besnililerin asla kendilerini  unutmayacağını, yıllar geçse de gönüllerindeki yerin aynı kalacağını belirtip, kendisini Besni Eğitim Bayramı na davet ettiler.

Sayın Yamazaki ise bu buluşma sonunda çok duygulandığını belirterek Besni ve Besnililere sizlerin aracılığı ile selam ve sevgilerimi iletiyorum ifadesini kullandı. Ali Bozkuş 'a bu buluşma için teşekkür eden Sayın Yamazaki hemşehrilerimizle bu buluşma anını unutmayacağını belirtti.

Kaynak: Besni Güncel Haber Merkezi