VOLEYBOL’da 2. LİG’DEYİZ… VOLEYBOL’da 2. LİG’DEYİZ…

& Şubat depremi sonrası iptal olan amatör liglerin ardından bir açıklama yapan Besni Spor Kulüp Başkanı İbrahim kılınç, şu ifadelere yer verdi; 

Kıymetli Futbolseverler ve Saygıdeğer Hemşehrilerim, 
6 Şubat'ta yaşanan ve bir daha olmamasını dilediğimiz felakette hepimiz dostlarımızı, yakınlarımızı, akrabalarımızı kaybettik. Bu süre zarfında bir şekilde yaraları sarmaya, memleketimizi toparlamaya çalıştık. Çok şükür ki Besni'miz eski günlerine yavaş yavaş dönüyor. Tabii ki eski günler geri gelmeyecek ama gelecekten de umudumuzu kaybetmeyeceğiz. 
Besni'mizi sportif alanda ayağa kaldırmak için bizler de oluşturacağımız yeni yönetim kurulu ile elimizi taşın altına koyacağız. 
Önümüzdeki futbol sezonunda BESNİSPOR KULÜBÜ olarak elimizdeki imkanlarla bir takım oluşturarak Adıyaman Amatör'de ilçemizi en güzel şekilde temsil edip bir nebze de olsa yaraların sarılması için çalışacağız. En kısa zamanda yeni yönetim kurulu oluşturup transfer çalışmalarına başlayacağız ve siz sevgili Besnililerimizin hafta sonlarında eski günlerdeki gibi stadımızda seyri güzel maçlar izlemenizi sağlayacağız. 
6 Şubat'ta yaşanan felaketlerin bir daha yaşanmamasını diliyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.