Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yavuz Selim Mahallesinde üstyapı çalışmaları çerçevesinde deforme olmuş yolları kilitli beton parke döşemesiyle yenileyerek, konforlu yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Kasapların silahlı müşteri kavgası: 2 yaralı Kasapların silahlı müşteri kavgası: 2 yaralı

Fen işleri müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen üstyapı çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla ilçe genelinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını sürdüren fen işleri müdürlüğü, uzun yıllar kullanım ile deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışması yapıyor. Merkez ve kırsal mahallelerde yapılan incelemelerin ardından ömrünü tamamlamış yollar için harekete geçen fen işleri ekipleri, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenilediği yolları hizmete sunuyor. Bu çerçevede periyodik olarak devam eden bakım ve onarım çalışmalarına Yavuz Selim Mahallesinde sürdüren ekipler, mahalle sakinlerine ulaşımın daha konforlu olduğu yeni yolları sunuyor. Kısa süre içerisinde Yavuz Selim Mahallesinde tamamlanması hedeflenen onarım çalışmaları, vatandaşların da takdirini topluyor.

Fen işleri müdürlüğünün mahalle sakinlerinden tam not alan yol çalışmalarının merkez mahallelerde periyodik olarak devam ettiği belirtildi.