Kurulduğu günden bu yana Emlak Sektöründeki başarısı ile dikkat çeken Hak Emlak Besni Spor’a hem nakdi hemde malzeme desteğinde bulundu.

Amatör spora verdiği destek ve sergilediği duyarlılığı ile de takdir toplayan Hak Emlak farkındalık yaratmaya devam ediyor. Halihazırda Besni ve Adıyaman merkezde faaliyetlerini sürdüren Hak Emlak son olarak Gölbaşı ilçesinde de şube açarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Adıyaman 1. Amatör kümede mücadele eden Besni Spor Kulübü sporcularına spor malzemeleri desteği sağlayan İşadamı Memet Karaboğaz’a kulüp başkanı İbrahim KIlınç tarafından forma hediye edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan İşadamı Mehmet Karaboğaz, “Gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan koruma anlamında bir katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Çok zor şartlarda,  mücadele eden amatör kulüplerimize herkesin imkanları ölçüsünde destek vermesi gerekiyor. Bizde elimizden geldiğince destek olduk ve olmaya devam edeceğiz. Besni Sporumuza başarılar diliyorum, “dedi.

İşadamı Memet Karaboğaz’a verdiği destekten dolayı teşekkür eden Besni Spor Kulüp Başkanı İbrahim Kılınç ise, “Çok zar şartlarda mücadele ettiğimiz 1. Amatör kümede, elimizden geldiğince başarılı olmaya çalışıyoruz. Emlak Sektöründe başarılarıyla adından söz ettiren Hak Emlak’a kulübümüze vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür ederken,  çalışma hayatında başarılar dilerim, dedi.