Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, Dijital Medya Koordinatörü İdris Armağan Çam, Malatya Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Yalınbaş ve Özel Kalem ve İletişim Müdürü Oğuz Akçakoca Yeniyol Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aslan, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya, Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık, Besni Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Emin Soydan Doğru, Gölbaşı Türk-Ay Gazetesi İmtiyaz Sahibi Osman Gül ve Besni Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Orhan Önder ile bir araya geldi.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, gazete sahipleri ile Adıyaman Perre Uygulama otelinde bir araya gelerek toplantı yaptı.

Toplantıda gazete sahipleri ile Adıyaman da yaşadıkları sorunları ve yaptıkları çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Ziyarette açıklamada bulunan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç,” Adıyaman’da bulunan değerli gazete sahipleri ile bir araya geldik. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 6 Şubat depreminde ağır hasar iller arasında Adıyaman’da bulunuyor. Yaşanan deprem felaketinde Adıyaman’da 13 meslektaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadık. Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Depremde gazetelerimizde ağır hasar aldılar onlara geçmiş olsun diliyorum. Depremden bu yana gazete sahiplerimizin her zaman yanlarında olarak sorun ve sıkıntılarına ortak olmaya çalıştık. Bugün de gazete sahiplerimiz ile bir araya gelerek yaptığı çalışmaları, sorun sıkıntılarını ve taleplerini dinledik. Yerel Basın bir ilin en önemli bir parçasıdır o yüzden yerel basınımızın ayakta kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Adıyaman’da zor şartlar altında çalışmalarına devam eden meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Adıyaman FAAL Gazeteciler Cemiyeti(AGAD) Başkanı ve Yeniyol Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aslan,”Adıyaman’da Gazete Sahiplerine ziyarette bulunarak toplantı yapan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç Genel müdürümüze ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Depremden dolayı ziyarette bulunarak bizleri yalnız bırakmayan sorunlarımızı sıkıntılarımızı dinleyerek bu güne kadar yaşadığımız sorun ve sıkıntılarda yanımızda olarak destek olan Basın İlan Kurumu Genel Müdürümüz Cavit Erkılınça teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Besni Devlet Hastanesinde Acil Çocuk Birimi Açıldı Besni Devlet Hastanesinde Acil Çocuk Birimi Açıldı

Gazete İmtiyaz sahipleri ziyaretten dolayı Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, Dijital Medya Koordinatörü İdris Armağan Çam, Malatya Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Yalınbaş ve Özel Kalem ve İletişim Müdürü Oğuz Akçakoca’ya teşekkür ettiler.

Haber :Güncel Haber Merkezi