Besni’de teşkilat toplantısına katılan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, teşkilat çalışmaları ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

BESNİ TEŞKİLATININ HER ZAMAN DİRİ BİR YAPISI, GAYRETİ VE ÇABASI VAR.

Teşkilat Başkanı, Mehmet Sırrı Özbek ve Dış İlişkiler Başkanı Midrap Taş ile birlikte toplantıya katılan Dağtekin, burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Teşkilat olarak

Tüm ilçelerimizi koordinatör arkadaşlarımızla teşkilat başkanımızla birlikte ziyaret ediyoruz. Onların çalışmalarını gözlemliyoruz. Adıyaman’da teşkilatlarımız güzel çalışmalara imza atıyor. Partisine ve Sayın Cumhurbaşkanımıza her zamankinden fazla sahip çıkıyorlar. Bizim bu ziyaretlerimizde amacımız eksiklerimiz varsa onları bir an önce tamamlamak. Allah’a hamdolsun Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili ne Besnilinin ne Adıyamanlının en ufak bir şüphesi yok. Onlarla birlikte bizlerde bu heyecanı sahada hep gözlemliyoruz. Kardeşlerimizle birlikte çalışmaları da birlikte yapıyoruz. Gençlik Kolları, Kadın Kolları, ana kademe ve encümenlerimiz her zaman bir gayret içerisindeler.

CUMHURBAŞKANIMIZIN HEDEFİ TÜRKİYE’Yİ NASIL LİDER ÜLKE YAPABİLİRİM

Sayın Cumhurbaşkanımızın 21 yıllık iktidar heyecanını televizyonlardan izlediğimizde daha bugün iktidar olmuş gibi görmekteyiz. Sanki önünde büyük problemler var ve bunları nasıl çözebilirim, Türkiye’yi nasıl lider ülke yapabilirim hedefini her gün gözlerinden okuyoruz. Allah’a hamdolsun onun bize yansıtmış olduğu bu heyecan TÜM Adıyaman’da tüm Türkiye’de yankı buluyor. 

BÖYLE BİR LİDERİ TOPLUMLAR 100 YILDA BULAMAZ

Böyle bir lideri toplumlar 100 yılda bulamaz. Allah bize nasip etti. Bizde Adıyaman olarak Besni olarak liderimizin arkasından yürürken bu şerefi hep birlikte yaşayıp sahayı boş bırakmamanın gayreti içerisindeyiz. Bu sebeple de ben Besni teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum.

İMAMOĞLU TÜRKİYE’NİN EN BAŞARISIZ BELEDİYE BAŞKANI

Türkiye gündemi ile ilgili de İmamoğlu biliyorsunuz durduk yere gündem yapmak istedi ama hepimiz şahidiz, hepimiz biliyoruz ki bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize haksız bir itham var. Siz Türkiye’nin en başarısız belediye başkanı olacaksınız ve siz kendinizde bir başkasına hakaret etmeyi hak bulacaksınız. Ama bunla ilgili bir dava size açıldığında bunu farklı bir mecraya çekmeye çalışacaksınız. Kimse bu konuda onların bu oltasına takılmaz. Özellikle de 6’lı masa dediğimiz masada her gün yeni bir proje yürürlüğe konulmaya çalışılıyor.

KENDİ ARASINDA ANLAŞAMAYAN BİR 6’LI MASA VAR

Aslında farklı farklı projelerle kendi aralarında anlaşmayan bir mantığın oluştuğu besbelli.  Durup bir baktığımızda görüyoruz ki liderin biri 16 milyon senin arkanda diyor. Yani sen belediye başkanımızsın deyip İmamoğlu’nu o yönüyle gündemde tutuyor. Diğer lider diyor ki sen 84 milyonun kalbindesin, yani sen cumhurbaşkanı adayımızsın kendileri bu noktada anlaşamamışlar. Bugün bunu kapatmayla ilgili ufak bir operasyon yapmaya çalıştılar. Ama milletimiz bunu yakından izliyor herkes görüyor. Liderimizle cezaeviyle gidiş kıyaslaması yapıyorlar. Türkiye’nin ve o dönemdeki dünyanın en ünlü belediye başkanlarından, en büyük projeleri başlatan belediye başkanlarından biriydi. O minareler süngü diye şiir okuyordu, milletinin iradesini sahaya yansıtıyordu. Onun için cezaevine konuluyordu ama burda bir hakaret var. Orda cezaevine götürülürken milletin gözyaşı, duası arkasında akıp gidiyordu. Ama burada birbirlerine sarılırken niye birbirlerine sarıldıklarını hala anlamış değiliz. Yani bu projeler tutmaz. Bu tutmayan projenin ardından da gitmemek lazım diye düşünüyorum.

AK Partimiz ve Adıyamanımızla birlikte hep beraber sahadayız. Sanki yarın seçim olacakmış gibi seçimin bittiği gün çalışmalarımıza başlıyoruz. Adıyaman’da 71.500 üyemiz var. Bu arada üyelerimizi düzenli olarak ziyaret ediyoruz. Bir kısım telefon değişiklikleri vs. ulaşamadıklarımız oldu. Ama bu kardeşlerimizi mekanlarında ziyaret ettik, telefonlarıyla eğer il dışındaysa kendilerine ulaştık. Biz kesinlikle halkımızla, milletimizle olan bağı hep diri tuttuk, bir tutmaya devam edeceğiz.  Milletimizin emrindeyiz, Adıyamanımızın emrindeyiz. Bizim tek bir derdimiz var bu Adıyaman’ımıza hizmettir. Biz onun içinde bu birlik beraber içerisinde sahada hiçbir zaman geri çekilmedik çalışmaya devam edeceğiz.

Besni'de Trafik Kazası : 1 ölü, 1 yaralı Besni'de Trafik Kazası : 1 ölü, 1 yaralı

SEÇİMLERİ AÇIK ARA ÖNDE GÖTÜRECEĞİZ

Anketler yapılıyor, çalışmalar yapılıyor ama zaten ben Cumhurbaşkanımızın mitinglerinden de belli, Adıyaman’da biz sahayı dolaşırken sizlerde dolaşıyorsunuz. Allah’ın izniyle biz çok ciddi bir şekilde açık ara farkla inşallah hem Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimini hem de milletvekillerimizin seçimini kazanacağız.” Dedi.