Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezi başta olmak üzere kırsal mahallelerdeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları başta olmak üzere temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, göreve geldiği günden bu yana mahalle içi stabilize yol, kilitli parke taşı döşeme ve bordur taşı çalışmaları doğrultusunda verdiği talimatlar ile Fen İşleri ekipleri, üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Devam eden kilitli parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Üst yapısı tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun. Belirlenen programlar doğrultusunda diğer mahallelerimize de üst yapı çalışmalarına en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz” dedi.

Çalışmaların devam ettiği kırsal Eskin Mahalle Muhtarı Ahmet Arıcı ise, “Mahallemizde üst yapı çalışmaları öncesinde kışın çamurdan yazın tozdan geçilmiyordu. Mahallemizin üst yapıya ulaşmasını sağlayan başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.