07-10 Mart 2024 tarihleri arasında Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde yapılan Güneydoğu Anadolu Bölgesi Muay Thai U 23 Elit ve Gençler Şampiyonasına katılan Fuat Akbaş Spor Kulübü dört ve Besni Do -Kan Spor Kulübü yedi madalya kazandı. 

Besni Do -Kan Spor Kulübü;

Üst Genç Bayanlar İrem Dutlu 51 Kg'da 1. ,Semanur Bostancı 45 Kg'da 1..Selin Topal 54 Kg'da 2.

Yabancı Hakem VAR görevlendirmesine başlandı Yabancı Hakem VAR görevlendirmesine başlandı

Üst Genç Erkekler ;'Umut Korkmaz 57 Kg'da 2.,Samed Dutlu 54 Kg'da 1.,Muhammed Özgüler 63,5 Kg'da 3.

U 23 Erkekler ;'Mert Ali Er 81 Kg'da 2. oldu. 

Fuat Akbaş Spor Kulübü;

 Mislina Akbaş48 KG Birinci Bölge Şampiyonu, Emine Eylül Ekmekçi 60 kg ikinci, Huriye Sezer 63,5 kg İkinci, Semanur Esen 51 kg üçüncü. oldu. 

Serdar Meşen yaptığı açıklamada;''Şampiyonada 1. ve 2. olan sporcularımız 16 -21 Nisan 2024 tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılacak Bekir Özer Muaythai Türkiye şampiyonasına katılacak.Derece yapan tüm Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.Her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda olan Besni Kaymakamımız Sn Çağlar Partal'a , Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metehan Adıgüzel 'e, Besni Halk eğitimi Merkezi Müdürü Ömer Başçobanlar'a teşekkür ederim''dedi. 

Fuat Akbaş;''Bu sporcularımız 16-21 Nisan Antalya Kemer de yapılacak olan MUAYTHAİ Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır Sporcularımızı tebrik eder Başarılarının devamını dilerim'' dedi. 

Haber:Güncel Haber Merkezi