Türkiye Salon Atletizm Şampiyonasında bir madalyada Sıla Özgüler 'den.

Turkcell Türkiye Salon Atletizm Şampiyonasında  U14 kategorisinde bugün yarışan Besni Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sıla ÖZGÜLER 2000 m yürüyüş dalında Türkiye 2. 'si oldu. 

Besni Gençlik ve Spor Kulübü olarak  1- 5 Şubat 2023 tarihleri arasında Bursa Osmangazi Atletizm Salonunda yapılan TURKCELL TÜRKİYE SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASINA U16 ve U14 kategorilerinde olimpik yürüyüş branşında 6 sporcu ile katıldık. Bu sporcularımızdan

JUDOCULARIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE JUDOCULARIMIZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Medine Sevindi Türkiye 1.'si

 Cennet SAĞ ve Sıla ÖZGÜLER Türkiye 2.'si

Ayşe Özlüdağ ise Türkiye 4.'sü oldular.  Sporcularımızın bu başarıları bizleri gururlandırdı. İnşallah bu sporcularımız gelecek yıllarda Milli Takımlara gidecekler.   Bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda ciddiyetle sürdürüyoruz. Besni Gençlik ve Spor Kulübü olarak Türkiye Şampiyonasında madalya alan tüm Sporcularımızı ve antrenörümüz Hüseyin Doğan'ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Tabi ki bu başarıda bizlere maddi ve manevi destek olan İlçe Kaymakamımız Çağlar Partal'a , Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Fikret Keleş'e , Kulübümüzün ana sponsoru Merinos Holding ile yönetim kurulu başkanı Ali Erdemoğlu'na  , Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve idarecilerine, kulüp yönetim kurulu ve kulübümüz üyelerine , STK başkanlarına , Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz'a , Besni Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Emin Soydan Doğru'ya şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ederim.