Besni’de Okullar Tatil edildi Besni’de Okullar Tatil edildi

Eğitim-Birsen Besni Temsilcisi Abdurrahman Ateş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü mutabakat metnine göre Besni ilçesinde eğitim alanında yetkili sendikanın Eğitim-Birsen olduğunu söyledi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan, Eğitim-Birsen Besni Temsilcisi Abdurrahman Ateş “Siz değerli üyelerimizin destek ve katkıları ile bu yıl da geleneği bozmadan Besni'de tekrar yetkiyi aldık. 
Bulunduğumuz yerden varacağımız yere doğru daha güçlü adımlarla, İrfani bir kavrayış ve insani bir yürüyüşle, sendikal bilinç ve sivil toplum örgütü direnci ile usulden esasa, ahkâmdan ahlâka, mevcuttan makbûle doğru istikâmet yürüyüşümüz siz değerli ÜYEMİZLE devam ediyor. İşte bu yürüyüş, ‘YENİ SEFERLERDEN YENİ ZAFERLERE'dir.
Kuruluşumuzdan bugüne büyümemize, güçlenmemize, uzmanlaşma, kurumsallaşma ve olgunlaşma yürüyüşümüze, "YENİ SEFERLERDEN YENİ ZAFERLERE" çağrımıza, el veren, omuz veren; düne, bugüne ve geleceğe vefa bakışını yüklenen sendikamızın siz değerli YÖNETİCİ, ÜYE ve GÖNÜLDAŞLARINA göstermiş olduğunuz çaba ve gayretlerinizden ötürü şükranlarımızı sunarız. Gayret bizden Tevfik Allah’tandır.”dedi.