Besni Kaymakamlığı ve Besni Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından imzalanan “Hayat Renkleriyle Güzel” projesi kapsamında down sendromlu çocuklarla etkinlik düzenlendi.

Besni Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Müdürü Mustafa ORHAN yaptığı açıklamada , Besni’de bulunan down sendromlu bireyler ve ailelerine psikolojik ve sosyal konularda destek sağlamak amacı çerçevesinde Down sendromlu bireylere sahip ailelere psiko- sosyal destek sunmak, Down sendromlu birey ve aile arasında iletişimi güçlendirmek, Aile bireyleri üzerindeki stres ve varsa tükenmiş sendromu ile baş edebilmelerine yardımcı olmak, Down sendromlu birey ve aile arasındaki ilişkiyi güçlendirmek, Down sendromlu bireyin topluma kazandırmak, Toplumda down sendromu ile ilgili farkındalık oluşturmayı hedeflemekteyiz. Proje kapsamında ekim ayında itibaren her hafta çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu kapsamda katılımcılar ile birlikte Yumurcak Oyun Dünyasında etkinlik gerçekleştirdik. Bugünkü etkinliğimizi düzenlediğimiz Yumurcak Oyun Dünyası sahibi Ramazan KORKMAZ'a desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

Sasa'nın 20 Milyar Dolarlık Yatırımda Yol Haritası Belli Oldu Sasa'nın 20 Milyar Dolarlık Yatırımda Yol Haritası Belli Oldu