Besni’de otomobil takla attı; 2 yaralı Besni’de otomobil takla attı; 2 yaralı

Uzun zamandan beri atıl durumda bulunan temizlenmeyen çöpleriyle ve bakımsızlığıyla birçok kesimin tepkisini çeken Su Gözü Mesire alanı kaymakamlık tarafından yürütülen çalışmalarla temiz ve kullanışlı hale getiriliyor.

Konu ile ilgili kaymakamlıktan yapılan açıklamada, “Bölgenin cazibe merkezi olan Besni Sugözü Mesire Alanının vatandaşlarımızın ailesiyle birlikte gelip oturabileceği, dinlenebileceği, temiz, hijyenik ve çevre düzenlemesi yapılmış bir mesire alanı olması için; çalışma başlatıldığı duyuruldu.

Sugözü Mesire Alanı, gerçekleştirilecek olan bakım, onarım ve temizlik çalışmaları dolayısıyla 10-14 Temmuz günleri arasında kapalı olacaktır. 15 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hizmet vermeye devam edecektir.

Bu 5 günlük süreçte bakım onarım ve temizlik çalışmaları tamamlandığında, otoparkıyla, mescidiyle, çocuk oyun parkıyla, köprüsüyle, şelalesiyle, çeşmeleriyle, wc, çöp kovalarından çöp konteynırlarına, oturma banklarından alan giydirmelerine kadar tüm her şeyiyle elden geçirilmiş, temiz, bakımlı, onarımı tamamlanmış ve tüm bölgeye hizmet edecek önemli bir mesire yeri olacak.