12-7

Dünyada eşi benzeri olmayan ve bayram olarak kutlanan tek bayram Besni Eğitim Bayramı bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılına denk gelen Besni Eğitim Bayramına Adıyaman Valisi Osman Varol, Adıyaman CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Besni Kaymakamı Çağlar Partal, Adıyaman eski Valisi Halil Işık , Adıyaman Ünüversitesi Rektörü Profesör Dr. Mehmet Kelleş , eski Rektör Mustafa Gündüz, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun Besni Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Çağıran yönetim kurulu üyeleri, Erdemoğlu Holding Yönetim Başkanları Ali Erdemoğlu ve İbrahim Erdemoğlu,Sivil Toplum Örgütleri,Kurum amirleri,muhtarlar, Besni dışındançok sayıda Besnili ve misafir ile vatandaşlar katıldı.

9-5

Cumhuriyetimizin 100. yılında 25. sini kutladığımız Besni Eğitim Bayramı 5 Ekim Perşembe günü depremde hayatını kaybedenler için okunan mevlid-i şerif programıyla başladı ve 6 EkimCuma günü eski Kız Meslek Lisesi önünde kordon halinde başlayan cumhuriyet yürüyüşüne katılım sağlayan devlet erkanımız Besnili hayırsever işadamları Besnili yazar ve konuklarımızın yanında halkımızla birlikte başlayan yürüyüş kaymakamlık önünde son buldu. Kaymakamlık önüne çelenk konulması saygı duruşu ve istiklal marşının ardından protokol üyeleri yerini alarak açılış konuşmaları yapıldı.

Üniversite öğrencileri vergisiz cep telefonunu nasıl alacak? Üniversite öğrencileri vergisiz cep telefonunu nasıl alacak?

DSC_0960

WhatsApp Image 2023-10-09 at 15.31.14