Besni Eğitim Vakfı, Besni Kaymakamlığı, Besni Belediyesi ve Mehmet Erdemoğlu Vakfı ile ortaklaşa/paydaş olarak düzenlenecek olan Eğitim Bayramının Ana Teması  “Tarımda Verimlilik ve Kooperatifçilik” olacak. Panel ve Konferanslar Ama Temaya göre şekillendirilecek. Program detayları ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Besni Eğitim Vakfı Başkanı Şaban Çağıran yaptığı açıklamada; Ana Temayı ve Eğitim Bayramın tarihini; Yönetim Kurulumuz, Besni’de faaliyet gösterem Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve Eğitim Bayramı Paydaşlarımız olan Kaymakamlık, Belediye ve Mehmet Erdemoğlu vakfı ile birlikte kararlaştırdıklarını, bayram gündemi belirleme ve konu seçiminde amaçlarının Besni’ye faydalı olacak, değer katacak konulara yer vermek olduğunu belirtti.

Milletvekili Alkayış: Basın Mensuplarımızın Fedakârlıkları Gözardı Edilemez! Milletvekili Alkayış: Basın Mensuplarımızın Fedakârlıkları Gözardı Edilemez!

Şaban Çağıran yaptığı açıklamada, Besni Eğitim Bayramının son yıllarda yapılan tanıtım atağı doğrultusunda ülke genelinde ilgi odağı olduğunu, bu konuyu çok önemsediklerini ve bu yönde çalıştıklarını, bu nedenle bayramda sürpriz ziyaretçiler ve katılımcıların olabileceğini belirtti.

Mehmet Erdemoğlu Vakfının düzenleme komitesinde ikinci kez yer alacak olmasından gurur duyduklarını, bu kapsamda Erdemoğlu Holding’in Eğitim Bayramını ulusal basına taşıma konusunda destek olacağını, bu konuda kendilerine şimdiden teşekkür ettiklerini belirtti.

Besni Eğitim Vakfı Başkan Vekili Erdal Teknikel de yaptığı açıklamada; Tarımda Verimlilik ve Kooperatif konularında uzman, yetkin ve bu alanlarda örnek uygulama bilgisine sahip konukları Besni’ye davet edeceklerini, üreticiye ve kooperatifçilik alanında Besni’ye katkı sunmak istediklerini belirtti.

Editör: Mehmet Fatih Karakuş