Zeynal Bakır: “Ziya Polat Deprem Yaşayan Adıyaman İçin Bir Şanstır” Zeynal Bakır: “Ziya Polat Deprem Yaşayan Adıyaman İçin Bir Şanstır”

Göktaş,  “Asrın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılında, depremden etkilenen illerden Adıyaman’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor.
Valiliği ziyaret eden, depremde hayatlarını kaybedenlerin anısına oluşturulan “Deprem Şehitleri Ormanı”nın ilk fidanını diken Göktaş, Kervansaray Çok Amaçlı Salonundaki "Deprem Şehitleri Mevlit Programı"na katıldı.
Göktaş daha sonra Gölbaşı Caddesinde, Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığınca yapımı tamamlanarak hizmete giren Balıkesir Çarşısı'na giderek, esnafı ziyaret etti.
Göktaş, 25 metrekarelik 86 iş yerlerinin bulunduğu çarşıda tek tek esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi, onlarla yakından ilgilendi.
Spor malzemesi satan bir iş yerinde esnafın “Siftahımız sizden olsun” demesi üzerine Göktaş, çocukları için krampon satın aldı. Bakan Göktaş, daha sonra bir çay ocağında esnafla bir araya geldi, kahve içti. 
"Yaraları sarmak için ilk andan itibaren hep burada, yanınızdayız" diyen Göktaş'a esnaf Allah devletimize zeval vermesin, bizlere çok destek oldunuz, Allah sizleri başımızdan eksik etmesin karşılığını verdi.
 

Kaynak : PHA