Sümer, “Hastanemizdeki Başarılı Projeleri MR Cihazı ile Taçlandırdık Sümer, “Hastanemizdeki Başarılı Projeleri MR Cihazı ile Taçlandırdık

Besni’de önceki yıllarda yapımına başlanan ancak çeşitli olumsuzluklar nedeniyle tamamlanamayan yarı olimpik havuz yeniden ihale ediliyor. 
Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, “Besnili vatandaşlarımıza özellikle de gençlerimize daha önce vadettiğimiz bir projeyi daha hayata geçirmek üzereyiz. Her kesimin spor ve yüzme faaliyetlerini yerine getirirken güzel ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak bir tesisi daha Besnimize kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Besni Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu İkmal İnşaatı Yapım İşi 7 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Havuz projemiz Besni’de yüzme sporu ile ilgili önemli sportif ihtiyaçlara cevap verecek. 
Besni halkı hizmetin en güzeline layık. Söz verdiğimiz, hedef koyduğumuz projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Türkiye’yi, Adıyaman’ı ve Besnimizi daha ileriye taşımak için birlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Memleketimiz için hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bu doğrultuda bugüne kadar gece gündüz çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Projemizin ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum,” dedi.