Konu ile ilgili gazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulunan Çiğdem şu ifadelere yer verdi, “Besnimize 2011-2020 yılları arasında 3 Dönem Ak Parti İlçe Başkanı olarak hizmet etme fırsatı buldum. İlçe başkanlığım boyunca tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte haktan ve adaletten ayrılmamaya, Besnimiz için en güzelini yapmaya gayret ettim.

İlçe başkanlığımda edindiğim tecrübe ile nasip olursa milletvekili olarak hemşerilerimize tekrar hizmet etme niyetindeyim.

Merkezi, beldesi ve köyleriyle Besnimizin eksiklerini, sorunlarını ve sorunların nasıl çözüleceğini biliyoruz. Ortak akıl anlayışla hareket edecek ve hepsinin üstesinden geleceğiz.

 Besnimiz için kısa, orta ve uzun vadede planlarımız var. İnşallah nasip olursa hepsini gerçekleştirmek için bütün dinamikleri harekete geçirip hep birlikte hedeflerimize ulaşacağız. Geçmişten bu güne Besnimiz için taş üstüne taş koyan ve hizmet eden milletvekillerimize ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza ve ekiplerine şükranlarımı sunuyorum. Mevcut olanlara da başarılar diliyorum. Asıl hedefim yükü paylaşmak, Besnimize Adıyamanımıza  hizmet etmek,  hemşerilerimizin duasını,  rabbimizin rızasını kazanmak.

Bu manada hemşerilerimizin duasına ve desteğine talibim. Rabbim çıktığımız bu yolda utandırmasın.