Yeni hizmet binasına taşınan Besni Ziraat Odası’nı ziyaret eden Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu hizmete giren binanın oldukça modern ve Besni’ye yakışır bir bina olduğuna dikkat çekti.

İsmail Sümer’den bina hakkında bilgiler alan Erdemoğlu, yeni hizmet binası merkeze ve kamu dairelerine yakınlığı ile oldukça isabetli bir alana yapılmış. Çiftçilerimiz daha modern ve ferah bir ortamda hizmet alacaklar. Besnimize böylesine güzel eserler kazandırdıkları için Ziraat Odası başkanımız İsmail Sümer ve ekibini tebrik ediyorum, “dedi.

Besni Kaymakamı Çağlar Partal’da yeni hizmet binasının çiftçilere daha modern ve güzel bir binada hizmet verecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer ise yaptığı açıklamada, İlçe Kaymakamımız Sayın Çağlar Partal ve Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu’na maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Daima desteklerini hissettiğimiz kıymetli büyüğümüz Ali Erdemoğlu hizmet binamızın bir kısım tefrişat ve mobilyalarını karşıladı. Kendisine şahsım ve çiftçilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum,” dedi.