Ak Partiden Görkemli Açılış Ak Partiden Görkemli Açılış

Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Sümer, Adıyaman Milletvekili Adayı Hüseyin Özhan, Dicle Otomotiv Sahibi Mustafa Dicle, Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri Haci Arslan ve E. Soydan Doğru katıldılar. 
Ziyarette konuşan Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, “Bugün Erdemoğlu Ailesi’nin kıymetli bireyi Sayın Ali Erdemoğlu’nu ziyaret ederek bölgemizde yaptıkları ve yapacakları yatırımlar noktasında istişarelerde bulunduk. Erdemoğlu Ailesi’nin bölgemize ve ülkemize emekleri katkıları oldukça büyük. Hem doğduğu topraklara hem de doyduğu topraklar vefa borcunu ödeyen, verileni halkıyla, insanıyla paylaşan Erdemoğlu Ailesi her daim devletinin ve milletinin yanında yer almıştır.
Şunu özellikle ifade ediyorum, insan ne kadar zengin olursan olsun makamı ne kadar yüksek olursa olsun eğer bir başkası ile paylaşamıyorsa onun tek başına ne ona faydası var ne de ona bir mutluluk getirir. En hayırlımız başkasına faydası dokunandır. Ülkemize ve bölgemizde çok büyük yatırım ve hizmetler yaptınız. Yaptıklarınızla ya tarih olursunuz ya da tıpkı Mehmet Erdemoğlu amcamızın yaptığı gibi tarih yazanlardan olursunuz. Mehmet Erdemoğlu'nun bir kez daha rahmetle anıyoruz. Onun güzide evlatlarına sağlık afiyet selamet versin. Rabbim size daha çok versin ki sizde halkımızla paylaşasınız diye dua ve niyazda bulunuyorum. Yapmış olduğunuz hizmet ve yatırımlar için çok teşekkür ediyorum,” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Erdemoğlu ise, “Ülkemize, devletimize ve milletimize bugüne kadar elimizden geldiğince hizmet ettik ve etmeye devam edeceğiz. Tabi bu hizmetleri gerçekleştirirken yol haritamız daima rahmetli babamızın çizdiği ilkeler olmuştur. Bu ilkelerden sapmadan, hak, hukuk, adalet ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarımızı yürüttük. Bundan sonraki süreçte de bu yatırımlarımızı inşallah artırarak devam ettireceğiz,” dedi.