Besni’de bir takım ziyaret ve incelemelerde bulunan Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek için çalışmalarımız sürüyor. Bugüne kadar şehrimizi ve vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık bundan sonra da bırakmayacağız, dedi.

Sümer, “Hastanemizdeki Başarılı Projeleri MR Cihazı ile Taçlandırdık Sümer, “Hastanemizdeki Başarılı Projeleri MR Cihazı ile Taçlandırdık

Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Sümer, yönetim Kurulu Üyesi Haci Arslan ve E. Soydan Doğru'nun eşlik ettiği Aydın, İlk olarak Y. Sarhan Mahallesi Muhtarı Hacı Uçar, A.Çöplü Muhtarı Mustafa Kaplan ve Yayıklı Köyü Muhtarı Ekrem Çelik’le görüşen Aydın, sorun ve talepleri dinledi.

Heyet buradan Besni Koordinasyon Merkezine geçti. Koordinasyon merkezinde Vali Abdullah Ayaz’dan bilgiler alan Aydın, yapılması gerekenler konusunda istişarelerde bulundu. Konteyner kentte İlçe Kaymakamı Çağlar Partal ile birlikte incelemelerde bulunduktan sonra Köseceli Belediye Başkanı Kerim Durgut ve Suvarlı Belediye başkanı Gülfer Ağır’ı da ziyaret eden Başkan Aydın, daha sonra ilçeden ayrıldı.