Kahta Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar Özkan, Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer, Çelikhan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, Gölbaşı Ziraat Odası Başkanı Doğan Güven, Sincik Ziraat Odası Başkanı Kadir Altıntel ve Samsat Ziraat Odası Başkanı Kadir Kuştepe katıldı.

Besni’de 48 yaşındaki kadın intihar etti Besni’de 48 yaşındaki kadın intihar etti

Kahta Ziraat Odasında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Yaşar Özkan, toplantının ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diledi. Başkan Özkan Kahta Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilimizin başlıca sorunları olan gübre ve ilaç sıkıntıları, tarımsal sulama projeleri (GES) ,depremzedelere yapılabilecek yardımlar, tarımsal girdilerdeki fiyat artışları ve bir çok konular ele alındı. Biz Ziraat Odası Başkanları olarak sorunlarımızı bir rapor haline getirerek en üst makamlara sunacağız dedi.

Ayrıca, 18 Martta Kahta Ziraat Odası ev sahipliğinde yapılan İl Kongresinde Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar Özkan , Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, Besni Ziraat Odası Başkanı İsmail Sümer ve Sincik Ziraat Odası Başkanı Kadir Altıntel üst kurul delegeliğine seçildi.

Kongre ile ilgili açıklamada bulunan Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Yaşar ÖZKAN, Kongremiz ülkemize ve ilimize hayırlı uğurlu olsun dedi.