Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde devam ettiriyor.

Fen işleri müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen üstyapı çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla ilçe genelinde asfalt, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını devam ettiren Fen işleri müdürlüğü, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla sokakları güzelleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını periyodik olarak yürüten Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı 11 ekibi ile 7 mahallede üstyapıyı iyileştiriyor. Devteyşti, Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde uzun süreli kullanım ile deforme olan sokaklar, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor. Ekiplerin çalışmasıyla kısa süre içerisinde tamamlanan yollar, ilk günkü görünümüyle mahalle sakinlerini hizmetine sunuluyor.

15 Temmuz’da yaralılara yardım etmeye çalışan sağlık personeli o geceyi anlattı 15 Temmuz’da yaralılara yardım etmeye çalışan sağlık personeli o geceyi anlattı

Fen işleri müdürlüğünün periyodik olarak 32 merkez mahallede devam eden üstyapıyı iyileştirme çalışmaları ise vatandaşlardan tam not alıyor.

Kaynak: iha